Yeni Ücretli Forum Www.CooKiYiSi.Tk Bekleriz.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni Ücretli Forum Www.CooKiYiSi.Tk Bekleriz.!

Www.CooKiYiSi.Tk | Mutlaka bekleriz.!

KapıAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yıldızlara Baktım

3 posters
YazarMesaj
Prens
Administrator
Administrator
Prens

Erkek
Aktiflik :
Yıldızlara Baktım Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Yıldızlara Baktım Right_bar_bleue

Güç :
Yıldızlara Baktım Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Yıldızlara Baktım Right_bar_bleue

Deneyim :

Uyarı Çubuğu :
Yıldızlara Baktım Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yıldızlara Baktım Right_bar_bleue

Takım : Yıldızlara Baktım F_bahc10
Ruh Halim : Yıldızlara Baktım Images12
Dikkat : >>>| ρєѕιмιѕтρяєηѕ |--- ρяєηѕ&ѕнєηєм'мм<<<

Yıldızlara Baktım Empty
MesajKonu: Yıldızlara Baktım   Yıldızlara Baktım Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 1:12 pm

anla gözlerimden dönme sözlerimden özlerim ben hayalin her dem gözümün önünde yanımdasın yinede yanıyorum bu aşktan hastayım ilacımsın etme beni bu candan hergün yeniden doğdu batan güneş seninle yaşama döndüm her daim moralsizken sesinle paralarla mutlu olun duygularım yeter bana kurak toprakta güllerim gözlerimse merakta ayrı dünyada geldin oyna rest alayına kimki suçlu geç aynaya karşındakini yargıla af ola yanlışım eğer varsa biraz mola yorgunum duramam ayakta sevdiğimi aradım yoktu bileğe bir bıçak sevdiğimi anladın ve de terkettin alçak

nakarat:
yıldızlara baktım bu gece bendende melankolik dilimde hep ismin ben sana platonik kalemim elimde yeminim beynimde yinede beklerim güllerim solarken hayallerim birbirini kovalarken yalvardım tanrıma sen dön diye X2

365 gün 6 saat dert çektim hayallerimi uzaklara yıldızlara ektim sabahı bekliyorum neden uyumak için geceleri karanlığa sarılıyorum sence neden o beni anladı ve sustu sen yanımda yokkken yolunu gözler oldum sesini özler oldum şizofren oldum kayboldum sessiz gecelerde gecelerce sayıkladım lanet olası ismini bir resim vardı unutmadım aşağılık cismini kapına gelsem kapını çalsam kapını bana açarmısın yanına gelsem canımı versem yoksa yine kaçarmısın karakterlerimiz ayrı durumumuz gibi gözyaşlarımız aynı tıpkı gururumuz gibi unuttum herşeyi gel affettim seni.

nakarat:
yıldızlara baktım bu gece bendende melankolik dilimde hep ismin ben sana platonik kalemim elimde yeminim beynimde yinede beklerim güllerim solarken hayallerim birbirini kovalarken yalvardım tanrıma sen dön diye X2
http://ozgurfrm.forumotion.co.uk
jeliboncan
Deneme Mod
Deneme Mod
jeliboncan

Kadın
Aktiflik :

Güç :

Deneyim :

Uyarı Çubuğu :
Yıldızlara Baktım Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yıldızlara Baktım Right_bar_bleue

Takım : Yıldızlara Baktım Besikt10
Dikkat : <marquee><b>>>>Türkiye'nin Her Saniye Gelişen En Özgür Forumu<<<</b></marquee>

Yıldızlara Baktım Empty
MesajKonu: Geri: Yıldızlara Baktım   Yıldızlara Baktım Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 9:26 am

ellerine salık jnmm:D
Shenem
Administrator
Administrator
Shenem

Kadın
Aktiflik :
Yıldızlara Baktım Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Yıldızlara Baktım Right_bar_bleue

Güç :
Yıldızlara Baktım Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Yıldızlara Baktım Right_bar_bleue

Deneyim :

Uyarı Çubuğu :

Dikkat : <marquee><b>>>>Türkiye'nin Her Saniye Gelişen En Özgür Forumu<<<</b></marquee>

Yıldızlara Baktım Empty
MesajKonu: Geri: Yıldızlara Baktım   Yıldızlara Baktım Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 6:44 am

paylam için saol :)
http://ozgurfrm.forumotion.co.uk/

Yıldızlara Baktım
1 sayfadaki 1 sayfası